HANDBAL: (F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.02 |
23.00 |
19.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
X2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
12.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
19.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 54.5 |
Peste 55.5 |
Peste 56.5 |
Sub 54.5 |
Sub 55.5 |
Sub 56.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.67 |
1.80 |
2.04 |
2.07 |
1.83 |
1.69 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Sub 32.5 |
1 Sub 33.5 |
1 Peste 31.5 |
1 Peste 32.5 |
1 Peste 33.5 |
1 Sub 31.5 |
2 Peste 22.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.77 |
1.58 |
1.60 |
1.86 |
2.22 |
2.16 |
1.65 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 Peste 24.5 |
2 Sub 24.5 |
2 Sub 23.5 |
2 Sub 22.5 |
2 Peste 23.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
2.45 |
1.48 |
1.69 |
2.09 |
1.93 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H1 (-8.5) |
H1 (-9.5) |
H1 (-10.5) |
H2 (+8.5) |
H2 (+9.5) |
H2 (+10.5) |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.69 |
1.88 |
2.23 |
2.05 |
1.73 |
1.58 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H1 (-9) |
HX (0-9) |
2 (+9) |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.92 |
9.50 |
2.05 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 si Peste 55.5 |
1 si Sub 55.5 |
X si Peste 55.5 |
X si Sub 55.5 |
2 si Sub 55.5 |
2 si Peste 55.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.86 |
1.88 |
13.25 |
13.25 |
12.00 |
13.25 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 castiga la 6-10 goluri |
1 castiga la 11+ goluri |
1 castiga la 1-3 goluri |
1 castiga la 4-6 goluri |
1 castiga la 7-9 goluri |
1 castiga la 1-5 goluri |
2 castiga la 11+ goluri |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
2.50 |
2.18 |
7.50 |
4.50 |
3.80 |
4.00 |
151.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 castiga la 7-9 goluri |
2 castiga la 4-6 goluri |
2 castiga la 1-3 goluri |
2 castiga la 6-10 |
2 castiga la 1-5 goluri |
Egalitate |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
91.00 |
51.00 |
23.00 |
71.00 |
21.00 |
29.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
0-46 |
59-61 |
53-55 |
56-58 |
50-52 |
62 sau More |
47-49 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
7.50 |
5.00 |
4.50 |
4.50 |
5.00 |
4.33 |
7.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1/X |
1/2 |
1/1 |
X/X |
X/1 |
X/2 |
2/X |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
29.00 |
29.00 |
1.11 |
29.00 |
13.25 |
29.00 |
29.00 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2/1 |
2/2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
9.50 |
29.00 |
Repriza cu cele mai multe goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
2.00 |
11.00 |
1.92 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.80 |
1.82 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2: Impar |
1: Par |
1: Impar |
2: Par |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.85 |
1.85 |
1.85 |
1.85 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.11 |
13.25 |
8.50 |
Prima repriza Sansa dubla
| Ora |
Cod |
Eveniment |
X2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
4.50 |
Prima repriza Pariu fara egal
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.05 |
7.50 |
Prima repriza Total goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 27.5 |
Sub 27.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.78 |
1.85 |
Prima repriza Total goluri echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 16.5 |
1 Sub 16.5 |
2 Sub 11.5 |
2 Peste 11.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.88 |
1.73 |
1.76 |
1.87 |
Prima repriza Interval goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
20-22 |
23-25 |
26-28 |
35 sau More |
32-34 |
29-31 |
0-19 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
8.00 |
4.25 |
3.30 |
11.00 |
5.50 |
3.60 |
19.00 |
Prima repriza 1X2 si Total Goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 si Peste 27.5 |
1 si Sub 27.5 |
2 si Peste 27.5 |
2 si Sub 27.5 |
X si Peste 27.5 |
X si Sub 27.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.93 |
2.12 |
10.00 |
8.50 |
11.00 |
11.00 |
Prima repriza Handicap asiatic
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H2 (+4.5) |
H1 (-4.5) |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.92 |
1.69 |
Prima repriza Diferenta victorie
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Egalitate |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
13.25 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.82 |
1.82 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.19 |
11.00 |
5.50 |
A doua repriza Sansa dubla
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1X |
X2 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.07 |
3.70 |
A doua repriza Total goluri
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 28.5 |
Sub 28.5 |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.95 |
1.67 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| du. 17:00 |
17260 |
(F) Minaur Baia Mare - (F) SC Muresul Targu Mures |
1.82 |
1.82 |
* Evenimentele afisate la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.